Resmi İşlemler

Okmeydanı Diş Hastanesi Randevu Alma

Okmeydanı ağız ve diş sağlığı hastanesi randevu işlemleri için hem online hem de birebir yöntemler kullanılması mümkündür. Bu sayede hastaların istenilen zaman istenilen hekimden kolayca randevu alması mümkün hale getirilmiştir. Okmeydanı Diş Hastanesi randevu almak isteyen kişilerin MHRS üzerinden işlem yapması en kolay yöntem olacaktır. TC kimlik numarası ve istenilen bilgiler doğrultusunda giriş yapıldığı takdirde, siteden kolayca randevu alınması mümkündür. Bu yöntem dışında, telefonla hastanenin aranması da denenen yollardan biridir.

Okmeydanı Diş Hastanesi Nasıl Gidilir

Okmeydanı Diş Hastanesine gidilirken birçok toplu ulaşıma aracı tercihinde bulunmak mümkündür. Uğrak hastanelerden biri olan Okmeydanı Diş Hastanesi, metronun, Marmaray’ın dolmuşların ve otobüslerin ulaşım noktaları üstündedir. Okmeydanı Diş Hastanesi ulaşımında 34, 34 AS, 34BZ, 54Ç, 77A otobüsleri kullanılabilir. Ayrıca Metroda M2 Hattı da Okmeydanı Diş Hastanesine ulaşım için tercih edilmektedir.

Ayrıca SGK diş yaptırma ücretine bakabilirsiniz.

Okmeydanı Diş Hastanesi Randevu Alma Telefon

Hastaneden alınacak randevularda, telefon aracılığıyla da randevu isteme mümkündür. Diğer işlemlere göre biraz daha eski ve zorlu bir yöntem olsa da günümüzde hala birçok kişi telefonla randevu alma yolunu tercih etmektedir. Telefonla hastaneden randevu alma işlemi için 0212 320 10 43 numarası tuşlanmalı ve Okmeydanı Diş Hastanesi görevlilerinden uygun gün ve saatte randevu istenmelidir. Hastanın her zaman hekimini seçme hakkı bulunmaktadır. Bu yüzden randevu alma işlemi sırasında hastanın istediği hekimden randevu alması mümkündür. Aksi bir durum varsa her zaman şikayet mümkün olacaktır.

Okmeydanı Diş Hastanesi Randevu Alma Online

Hastanelerden alınacak randevuların online şekilde de ayarlanması mümkündür. Bu sayede çok daha hızlı bir şekilde işlem yapılmaktadır. Tedavi ve muayene gibi işlemler için hastaneden randevu alınması zorunlu değildir. Ancak randevu alındığı takdirde hasta kendi belirlediği saatte hastaneye gidecek ve hiç beklemeden doktoruna görünebilecektir. Online randevu alma işlemi en sık kullanılan devlet hizmetlerinden biri haline gelmiştir. Devlet hastanelerinde yaşanan kalabalık kuyrukların önüne bu sistemle geçileceği düşünülmektedir.

Sağlık sigortası diş detaylarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Hastane Randevu Sorgulama

Hastaneden alınan randevuların sorgulama işlemlerinin yapılması da mümkündür. Bu işlemle beraber hastaneden alınan randevunun günü değiştirilebileceği gibi, randevu iptal etmek ya da randevuyu sorgulamak da mümkün hale gelmiştir. Randevu alma sorgulama işlemi için yine MHRS ve e-Nabız gibi uygulamaları kullanmak doğru olacaktır. Bu uygulamalar üzerinden alınan randevular görülebilir. Randevu detayında doktor adı, hastane adı, bölüm gibi birçok bilgiye ulaşılması mümkündür. Bu sayede ilerde de bu bilgiler saklanır ve hastanın hastalık özgeçmişinde bu bilgilere bakılabilir. Hastane randevu sorgulama işleminde de TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yapmak yeterli olacaktır. Bu işlem için e-Devlet hesabına sahip olmak gerekmektedir.

Hastane Randevu Alma Numarası

Hastanelerin iletişim numaraları ile randevu alma numaraları her zaman aynı değildir. Bunun için randevu almak isteyen hastaların doğrudan randevu alma numarasını tuşlamaları daha doğru olacaktır. Okmeydanı Diş Hastanesinin iletişim numarası 0212 320 10 43 olarak belirtilmiştir. Bu numara tuşlandığında menüde randevu alma seçeneği belirtilmeli ya da yetkili kişiye söylenmelidir. Hastaneden randevu almak için numaralar, hastane telefon numarası menüsünde ve hastane sitesinde belirtilmektedir. Buradan randevu alma numarası tuşlanmalı ve randevu alma işlemi bu numara üzerinden gerçekleşmelidir. Hastaneden randevu alınırken doktor adı, gün, saat gibi her türlü unsuru hastanın belirlemesi mümkündür. Hastanenin çalışma saatleri ve doktorun çalışma planına uygunluğu çerçevesinde hastaya uygun bir randevu verilecektir. Bu randevunun sorgulamasını da MHRS ve e-Nabız uygulamasından yapmak mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir