Genel

Gratis Kart Nedir, Nasıl Alınır Ve Puan Sorgulama

Ülkemizde, kozmetik sektöründe hizmet veren Gratis markası sürekli büyüyerek tüm illerde mağazaları bulunmaktadır. Türkiye genelinde 600’den fazla mağazası bulunmakta ve binlerce çalışanı ile kişisel bakım maketi olarak hizmet veriyor.

Müşterilerinin, indirimli ürünlerden faydalanabilmesi için Gratis kart uygulamasını getirmiştir. Gratis kartı bulunan müşterileri, tüm ürünleri, indirimli fiyatları üzerinden satın alabiliyor. Ürün çeşitliliği ve ürün kalitesi ile kendisinden söz ettiren Gratis tüm satış hizmetleri ile müşteri memnuniyeti sağlıyorlar. Ülke genelindeki mağazalarında geçerli olmak üzere her dönem çeşitli indirim kampanyaları yapıyor.

Gratis internet sitesine erişim yapanlar, firmanın vermiş olduğu hizmetleri görebiliyor, online başvuru yaparak Gratis kart sahibi olabiliyorlar. Gratis kartının ne tür avantajlar sağladığı yine sitede detaylı olarak gösteriliyor.

gratis kart nedir nasıl alınır

Gratis Kart Nedir?

Gratis kart nedir? Gratis tarafından çıkartılmış ve müşterilerine alışverişlerinde çeşitli avantajlar sunan bir karttır. Kart sahibi olanlar, internet üzerinden ya da mağazalardan yaptıkları alışverişlerde özel indirim seçenekleri sunmaktadır.

Mağazalarda, ürün seçimleri yapıldıktan sonra kasada Gratis kartınızı gösteriyor ve kasiyer kart numaranızı sisteme okutarak, ürünlerin indirimli fiyatlar üzerinden hesaplanmasını sağlıyor. Gratis kart, kredi kartı görünümündedir ve üzerinde kart numarası bulunmaktadır. Her kullanıcı kart sahibi olduğunda, Gratis internet sitesi üzerinden kart bilgilerini güncelleyebilmekte ve kartını aktif ederek istediği zaman kullanabilmektedir.

Kart güncellemesi yaparken, telefon numarası bilgisi de yazılmalıdır. Kartınız yanınızda olmadığı zaman kasiyere telefon numaranızı söylediğinizde, kart bilgilerine rahatlıkla ulaşabiliyor ve indirimlerden faydalanmanızı sağlıyorlar. Gratis kart üzerinde 16 haneli numara bulunmakta ve bu kart size özel olarak tanımlanmaktadır.

Alışverişlerde kart bilgileri okutulduğunda ya da kart hesabına kayıtlı telefon numarası ile giriş yapıldığında kullanıcı bilgilerine ulaşılabiliyor. Bu bilgilere erişim yapıldığında, indirim kampanyası bulunan ürünleri indirimli olarak satın alabiliyor ve daha az ödeme yapabiliyorsunuz. Gratis kart, indirimlerden faydalandıran bir sistem olarak kullanılmaktadır.

Gratis Kart Nasıl Alınır?

Türkiye’nin bir numaralı kişisel kozmetik mağazası olan Gratis tarafından oluşturulmuş olan Gratis kartı alarak indirimlerden faydalanmaya başlayabiliyorsunuz. Gratis kart almanın farklı yolları vardır. Bunlardan birincisi, mağazada alışveriş yaparken, kasadan talep ederek almak, diğeri ise SMS yoluyla sahip olabilme yöntemidir. Mağazada kasadan almak istediğinizde, size verilen formu dolduruyor ve kartın hemen aktifleştirilmesini sağlayabiliyorsunuz.

Kart sahibi olanlar, yılın belirli dönemlerindeki ve özel günlerdeki indirim kampanyalarından hemen faydalanabiliyorlar. Gratis kart sahibi olduktan sonra sürekli olarak yanınızda taşımanıza gerek yoktur. Alışveriş yaparken telefon numaranızı söylediğinizde, kartınız aktif edilmiş ise kart bilgilerinize ulaşılabilecek, ürünleri indirimli olarak alabileceksiniz.

SMS İle Gratis Kart Almak

sms ile gratis kart almak

Gratis kart almanın en kolay ve basit yollarından birisi SMS ile Gratis kart almaktadır. SMS ile Gratis kartı alabilmek için kısa mesaj yöntemini kullanmalısınız. Bunun için cep telefonunuzun mesaj bölümüne GRATİS KAYIT yazdıktan sonra 7889 kısa mesaj numarasına göndermeniz gerekiyor. Gönder yaptığınızda ön kayıt oluşturmuş oluyorsunuz.

Gratis tarafından ön kaydınız alınır ve telefonunuza SMS ile bir bağlantı linki gönderiyorlar. SMS ile gelen linki seçerek bağlantı yapıyor ve Gratis resmi web sitesi üzerinden, kişisel bilgiler, adres bilgileri ve telefon numarası bilgilerini gererek, hesabınızı oluşturabiliyorsunuz. İşleminiz onaylandığı zaman Gratis kart sahibi olmuş oluyorsunuz.

Alışverişlerinizde, kasiyer, Gratis kartınız var mı, diye sorduğunda, evet var deyip telefon numaranızı söylemeniz yeterli olacaktır. SMS yöntemi ile istediğiniz zaman istediğiniz yerde Gratis kartı hesabı oluşturmuş ve kartı aktifleştirerek, hemen kullanmaya başlamış olabileceksiniz. Gratis bu kolaylığı ile tüm kullanıcılarının indirim kartına sahip olmasını sağlayarak, daha ucuza alışveriş yapmalarını sağlıyor.

Mağazadan Gratis Kart Almak?

Gratis mağazalarının her hangi birisinde alışveriş yaparken, indirimlerden faydalanabilmek için hemen Gratis kart alabiliyorsunuz. Mağazadan Gratis kart alabilmek için kasiyer ile görüşmeniz ve kart almak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. Size verilecek olan formu doldurarak, kasiyere teslim ediyorsunuz. Form ile birlikte verilen Gratis kart üzerinde yazılı bulunan 16 haneli kart numarasını forma yazmalısınız.

Ayrıca formda, adres ve telefon numarası bilgileriniz eksiksiz olmalıdır. Doldurulan forumdaki bilgiler, kasiyer tarafından Gratis sistemine kaydedilmektedir. Kayıt yapıldığında, telefonunuza onay mesajı geliyor. Bu mesajı onaylayarak, Gratis kartınızın aktifleştirilmesini sağlıyor ve hemen kullanabiliyorsunuz. Gratis kart sahibi olmak isteyenler, mağazalardan ya da internet üzerinden işlemlerini yapabiliyorlar.

Gratis Kart Avantajları

gratis kart avantajları nelerdir

En iyi ve büyük kozmetik mağazası Gratis şubelerinden yapacağınız alışverişlerde indirim kampanyalarından faydalanmalısınız. Gratis mağazalarından, internet sitesinden ya da SMS ile Gratis kartı sahibi olduğunuzda, avantajlardan faydalanmaya başlayabiliyorsunuz.

 • Gratis mağaza özel indirimleri
 • Onlien alışveriş sitesi özel indirimleri
 • Marka işbirliklerinin özel indirim kampanyaları
 • Sürpriz avantajlar

Gratis kartı avantajları bu başlıklar altında sunulmaktadır. Kozmetik ürün ihtiyaçlarında, çeşitli mağazalardaki fiyatları karşılaştırma yapabilirsiniz. Gratis kartınız olduğunda, reyondaki ürünlerin kartınıza hangi indirimli fiyattan verildiğini görebiliyorsunuz.

Kişisel bakım ürünlerinizi, indirimli kampanyalardan faydalanarak satın alma avantajına her zaman sahip olabiliyorsunuz. Gratis kartı bulunan müşterilerine, kasada diğer kampanyalı ürünlerin birçoğunu büyük indirim seçenekleri ile müşterilerine sunuyorlar. Bu seçeneklerden sadece Gratis kart hesabı aktif olan müşterileri faydalanabiliyor.

Gratis Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Gratis kartı sahibi olabilmek için oluşturulan yöntemler yukarıda ayrı ayrı anlatılmıştır. Gratis kart başvurusu yapmak isteyenler, internet üzerinden Gratis.com sitesine giriş yaparak, nasıl başvuru yapabileceklerini öğrenebiliyorlar.

Kurumsal web sitesi üzerinde oluşturulmuş olan Gratis’e üye ol bölümünden, üyelik işlemleri oluşturulabiliyor ve Gratis kart numarası alınabiliyor. Başvuru için üyelik formundaki tüm bölümleri doldurmanız ve üye ol butonunu seçerek üyeliğinizi tamamlamanız gerekiyor. Diğer yöntemler ise, mağazada form doldurarak başvuru ya da SMS göndererek başvuru yapmaktır.

Tüm başvuru işlemlerinde cep telefonu numarasına tanımlama yapılır ve mağazalarda Gratis kartını göstermek yerine telefon numarasını söylemek yeterli olacaktır. Mağazada form doldurarak başvuru yaptığınızda, hesap aktifleştirme işlemi görevli tarafından sistem üzerinde hemen yapılıyor. Aktifleştirme yapıldığı andan itibaren, Gratis kartı ile alışveriş yapılarak indirim avantajlarından faydalanılabiliyor.

Başvurunuzu yaptıktan sonra indirim kampanyaları SMS ya da mail olarak sizlere gönderilecektir. İndirim kampanyaları hakkında düzenli bilgi alabilmek için telefon numarası ve mail adresi bilgilerini güncel tutmalısınız. Değişiklik olduğunda, Gratis sitesi üzerinden üye girişi yapabilir ve bilgi güncellemelerini gerçekleştirebilirsiniz.

Gratis Kart Puan Sisteminin Detayları ve Getirileri

Alışveriş mağazaları, indirim kampanyalarından faydalanılabilmesi için oluşturulan kartlara kullanıldığında puan yüklemesi yapıyorlar. Gratis kart sahipleri, Gratis mağazalarından yaptıkları alışverişlerde ve online alışverişlerde, alışveriş miktarına göre hediye puan kazanabiliyorlar. Kazanılan puanlar karta yüklenmektedir.

Gratis kartında puan biriktiren ve özel puanlar alanlar, daha sonraki alışverişlerinde, puanlarını kullanarak ödeme yapabiliyor. Gratis kart puanları biriktirebilmek için daha fazla alışveriş yapmalısınız. Biriken kartların kullanımı için müşterilerine kullanım süresi hakkında bilgilendirme SMS mesajı gönderiyorlar. Gratis kartların avantajları arasında yer alan puan biriktirme işlemleri için seçili ürünlerden satın almalısınız.

Genel olarak, alışveriş tutarına göre puan verilmektedir. 1 TL karşılığı olarak 1 puan verilmektedir. Ancak puan sistemi güncelleme hakkı Gratis tarafından kullanılmakta ve bu oran artırılabilmekte ya da düşürülebilmektedir.

Alışveriş yapan bir müşteri, alışveriş fişini incelediğinde, fiş üzerinde Gratis kart puan miktarını rahatlıkla görebilmektedir. İnternet üzerinden Gratis sitesine erişim yapanlar, üyelik hesapları üzerinden yaptıkları alışverişleri ve biriken puanlarını görebiliyor.

Gratis kart puan sisteminin getirisi, alışverişlerde puan kadar daha az ödeme yapma avantajıdır. Gratis kartında biriken puanlar sayesinde Gratis mağazalarından ücretsiz alışveriş yapma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Gratis Kart Şifre Alma İşlemleri Nasıl Yapılır?

Gratis kartı başvurusunu online site üzerinden form doldurarak yaparken, kart şifrenizi kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Başvuru sırasında belirlemiş olduğunuz şifrenizi unutabilir ve hatırlayamayabilirsiniz. Bu durumlarda, Gratis resmi internet sitesi üzerinden giriş yap bölümündeki şifremi unuttum bölümünden yeni şifre alma işlemleri yapabilirsiniz.

Yeni şifre alabilmek için şifremi unuttum bölümünü tıkladığınızda, yeni açılan pencerede sizden e-posta adresinizi yazmanız istenecektir. E-posta adresinizi yazarak gönder butonuna tıkladığınızda, e-posta adresinize yeni şifre değiştirme linki gönderiyorlar.

Mail adresinize gelen linki seçtiğinizde, sizi şifre belirlemesi yapabileceğiniz kullanıcı adresiniz bölümüne yönlendiriyorlar. Burada yeni şifrenizi belirliyor ve giriş bölümüne e-posta adresi ve yeni şifrenizi yazarak giriş yapabiliyorsunuz. Gratis bu işlemleri çok hızlı yapmanızı sağlıyor ve erişimlerin hızlı yapılmasını sağlayarak müşterilerinin güvenini kazanmaktadır.

Yeni başvurularda, oluşturduğunuz şifrenizi daha sonra sisteme giriş yaparak şifre değiştirme işlemleri yapabiliyorsunuz. Şifrenizi unuttuğunuzda telaşlanmanıza gerek yoktur ve Gratis.com sitesi üzerinden şifre değiştirerek kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

gratis indirimleri

Troy Kart Nedir, Nasıl Alınır?

Metropol Kart Geçen Yerler ve Bakiye Sorgulama

İzmirim Kart Para Yükleme ve Bakiye Sorgulama

Gönderiye Ait 3 Yorumlar

 1. Nergis Reply

  Gratis kart gerçekten çok avantajlı. Her alışverişte puan birikiyor. Yalnız sene sonu olmadan puanların harcanması gerek aksi halde sıfırlanıyor.

 2. Ekrem Reply

  Nişanlımla beraber sık sık gratise gideriz. Yaptığımız tüm alışverişlerde hakikaten iyi puan veriyor. Sık sık özel günler için iyi indirimde yapıyorlar. Gayet memnunuz

 3. Ekrem Reply

  Erkeklerin genel olarak sevmediği mağaza olarak bilinir. Ama ben dahil birçok erkeğin oradan alışveriş yaptığını biliyorum. Çok güzel ürünleri oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir