Resmi İşlemler

Gaziantep Tıp Fakültesi Randevu Alma

Gaziantep Tıp Fakültesi muayene randevusu alma işlemi için e- randevu sistemi kullanılamamaktadır. Bunun nedeni hastanenin fakülteye bağlı olmasıdır. Hastalara özel olarak randevu veren hastane, bu nedenle randevularını sadece kendi internet sitesinden ya da telefonlarından vermektedir. Bu sayede randevu alma işlemleri sırasında sorun yaşanmamaktadır.

Gaziantep Tıp Fakültesi’nden Randevu Alma İşlemi

Gaziantep Tıp Fakültesi randevuları alınabilmesi için randevu sayfasına erişim sağlanmalıdır. Bunun için Gaziantep Üniversitesi resmi web sayfasından işlem yapılmaktadır. Üniversitenin sayfasına yapılacak girişte, sağ kısımda hizmet bölümleri yer almaktadır. Bu hizmet bölümleri içerisinden ‘Nasıl muayene olurum?’ seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir. Bu seçenek ile birlikte ekranda üç hastane bölümü göreceksiniz. Birincisi: Gaziantep Şahinbey Hastanesi, ikincisi; Gaziantep Üniversitesi Hastanesi Onkoloji Servisi; üçüncüsü: Gaziantep Üniversitesi Hastanesi Diş Hekimliği Fakültesi’dir. Eğer diş ya da onkoloji ile ilgili bir sorununuz yoksa Şahinbey Hastanesi’nden randevu almanız gerekmektedir. Ekranda bulunan seçenekler arasından size en uygun hastaneyi seçmeniz gerekmektedir.

Meram Tıp Fakültesi randevu alma işlemine yazımızdan bakabilirsiniz.

Gaziantep Şahinbey Hastanesi’nden Randevu Almak

Gaziantep üniversitesi randevu alma

Şahinbey Hastanesi’nden randevu alma işlemi yapmak için, Gaziantep Tıp Fakültesi’ne bağlı bulunan bu hastanenin portalına giriş yapmanız gerekecektir. Ekranda bulunan 3 seçenek arasından bu hastaneyi seçmeniz halinde, hastane isminin hemen yanında bulunan ‘Online Randevu Al’ seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. sistem, sizi hastanenin kendi randevu alma sitesine yönlendirir. Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nden randevu almak için ekranda bulunan giriş seçenekleri arasında ‘Üye olmadan giriş’ bölümüne tıklamalısınız.

Eğer daha önce randevu almadıysanız, sistem sizi tanımayacaktır. Bu aşamadan sonra sistemde yapmanız gereken, ekranda açılan formları doldurmak olmalıdır. Ekranda T.C. kimlik numaranızı ve doğum yılınızı soran bir form açılacaktır. Bunun doğru bir şekilde doldurulması gerekmektedir. Ardından ekranda çift yönlü bir form göreceksiniz. cep telefonunuzun sorulduğu bu ekrana telefon numaranızı girmeniz gerekmektedir. Bu girişin ardından form ile anne adı, baba adı, kendi cinsiyeti gibi özelliklerin girilmesi gerekmektedir. Bu aşamadan sonra sistem, cep telefonunuza bir şifre gönderir ve o şifre ile randevu ekranına giriş yaparsınız. Buradan doktorunuzu, bölümünüzü ve randevu saatinizi seçebilirsiniz.

Gaziantep Tıp Fakültesi Onkoloji Bölümünden Randevu Alma

Gaziantep Üniversitesi Onkoloji Bölümünden randevu alma işlemi için kişilerin, üniversitenin resmi web sitesinde bulunan seçeneklerden onkoloji alanını seçmeleri gerekmektedir. bu durumda sistem, randevudan önce sizi kayıt ekranına yönlendirir. Kayıt ekranı üzerinden anne adı, baba adı, T.C. kimlik numarası ve güncel cep telefonu numarası girilmelidir. Bu sayede ekranda adınıza kayıt açılır. Belirleyeceğiniz şifreniz ile ekranı yenileyip giriş yapabilirsiniz. Ardından doktorunuzu, randevu saatinizi seçerek randevu alma bölümünü kapatabilirsiniz. Randevunuz, cep telefonunuza SMS olarak iletilecektir.

Okmeydanı Diş Hastanesi randevu alma yazımıza da bakabilirsiniz.

Gaziantep Tıp Fakültesi Diş Bölümünden Randevu Alma

Gaziantep Tıp Fakültesi diş hekimliği polikliniği randevusu almak için de aynı şekilde ‘Nasıl Randevu Alırım?’ ekranına dönmek gerekmektedir. bu ekrandan diş hekimliği polikliniği seçeneğine tıklanmalıdır. Sonrasında yapılması gereken, sisteme aynı şekilde kaydolmaktır. Sisteme yapılacak kayıtta T.C. kimlik numarası ve diğer kimlik bilgileri sorulacaktır. Formun doldurulmasının ardından doktor ve muayene saati seçilerek kayıt işlemi tamamlanır.

Gaziantep Tıp Fakültesi Hastanesi Telefonla Randevu Sistemi

Gaziantep Tıp Fakültesi’nden telefon randevusu almak için kişilere belirli numaralar tahsis edilmiştir. Tıp fakültesi, tıpkı e- randevu sistemini kullanmadığı gibi ALO 182 hattını da kullanmamaktadır. Bu nedenle 0342 360 60 60 numaraları hat ile randevu alınabilmektedir. bunun yanında kişilerin özel randevu alma talepleri için 0342 472 07 11 numaralı hat tahsis edilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir